×

Nasıl Kayıt Olurum?

1 Bizi arayarak yeni bir hesap oluşturun.
2 Size verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.
3 Kredi Kartınızla Online Kolayca ödemenizi yapın.

Eğer hala yardıma ihtiyaç duyuyorsanız mesai saatleri içerisinde +90 (364) 411 61 05 nolu telefon numarasından veya info@altattarim.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-Cm 09:00 - 18:00
Cmt - 09:00 - 17:00
Pazar Kapalı

Akdeniz İhracatçı Birlikleri’ne (AKİB) bağlı Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, 2’inci Ur-Ge Projesi’ne başladı.
AKİB’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nce başvurusu yapılan 15.Ur-Ge.039 kodlu “Hububat Sektörünün Uluslararası Rekabet Gücünün Arttırılması ve İhracatın Desteklenmesi” projesi, ekonomi bakanlığı tarafından kabul edildi. Birlik tarafından çalışmalarına başlanan proje kapsamında düzenlenen İhtiyaç Analizi Tanışma Toplantısı, 15 firmanın katılımıyla AKİB binasında yapıldı. 24 firmanın katılımı ile gerçekleştirilecek olan Ur-Ge projesi tanışma toplantısına katılan firma temsilcileri, AKİB Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Sarı’nın açılış konuşmasının ardından Ur-Ge Proje Uzmanı Cemile Asker tarafından yapılan sunum ve Zobu Danışmanlık Firması Uzmanları Mustafa Hakan Zobu ve Fevzi Doğu tarafından yapılan bilgilendirme sunumları ile İhtiyaç Analizi süreci hakkında bilgilendirildiler. Toplantıda, sektör sorunları ile özellikle farklı sektörlerden temsilcilerin verdiği örnekler ve uygulama pratikleri anlatıldı.
Projede sürecin, firmalara ziyaretler gerçekleştirilmesiyle devam edeceği bildirilen açıklamada, “İhtiyaç Analizi sürecinin Ur-Ge projesi kapsamında düzenlenen hem ilk hem de en önemli faaliyet olması gereğince, süreç ihtiyaç analizi raporunun tamamlanması ile sürecek. Buna göre, 2 aylık sürecin sonunda tüm paydaşların üzerinde mutabık kaldığı İhtiyaç Analizi Sonuç Raporu yine firmaların katılımı ile düzenlenecek bir toplantıda sunulacak” denildi.

Yukarı