×

Nasıl Kayıt Olurum?

1 Bizi arayarak yeni bir hesap oluşturun.
2 Size verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.
3 Kredi Kartınızla Online Kolayca ödemenizi yapın.

Eğer hala yardıma ihtiyaç duyuyorsanız mesai saatleri içerisinde +90 (364) 411 61 05 nolu telefon numarasından veya info@altattarim.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-Cm 09:00 - 18:00
Cmt - 09:00 - 17:00
Pazar Kapalı

SÖZLEŞMELİ ÜRETİM

Altat, tarıma dayalı sanayinin ihtiyaç duyduğu spesifik ürünlerin yetiştiriciliğini, sözleşmeli üretim modeliyle organize eder. Endüstriye gereksinim duyduğu hammaddeyi tedarik ederken üreticilerine de alternatif yetiştiricilik seçenekleri sunar.

DEPOLAMA, İŞLEME, PAKETLEME ve DAĞITIM HİZMETLERİ

Faaliyet gösterdiğimiz Orta Anadolu hinterlandı Türkiye’nin en önemli tahıl ve bakliyat üretim alanıdır.  Üreticilerimizden direkt temin ettiğimiz ürünleri gıda standartlarına uygun koşullarda muhafaza ederiz.  Modern ayıklama ve temizleme süreçlerinden sonra paketler ve pazara sunarız.

Altat Tarım kaliteli ve güvenilir üretim esasıyla, üretimin ilk adımı tohumdan başlayarak tüm yetiştiricilik sürecince çiftçilerimize uzman kadrosuyla destek sağlar. Bilinçli tarım uygulamaları ile hem çiftçilerimizin üretimini iyileştirmesini hem de tüketiciye kaliteli ürün ulaştırmayı amaçlar.

Yukarı